Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku, kdy na první místo stavíme kvalitu a funkčnost. V rámci sdružených firem umíme nabídnout stavební práce, elektroinstalaci, vodo-topo či projektové práce. Historie: Můžete nás znát pod původním názvem Astonas stolárna. Avšak jsme rozhodli osamostatnit a s tím přišlo na řadu i nové logo a název, které mělo být jednoduché a zapamatovatelné.   

Pavel Benda

Vedoucí stolárny / Truhlář

+420 735 799 781 benda@trionabytek.cz ______________________________________ Od roku 2018 sbírám zkušenosti na manažerských pozicích. Jelikož mě baví věci posouvat a rozvíjet, neměl jsem nad čím váhat, když se naskytla možnost budovat na "vlastní pěst". Zastávám heslo, že práce musí člověka bavit a naplňovat a tomu se mi zde dopřává. ______________________________________ Mou náplní práce je organizace stolárny, její rozvoj a vedení montáží.

Vladimír Chaloupka

Návrhář / Truhlář

+420 737 401 093 chaloupka@trionabytek.cz ______________________________________ Svou 20 letou praxi přenáším do navrhování technického a designového řešení nábytku. Vymyslet něco nového, neotřelého, zajímavého, co zákazníka překvapí a potěší, to je můj smysl pracovního života. _________________________________ Zastupuji funkci technika a návrháře nebo-li tvůrce nábytku, který má na starosti přímou komunikaci se zákazníky, technické a designové řešení díla a rozpočty.

Patrik Krejčiřík

Mistr výroby / Truhlář

______________________________________ Není lepší pocit, než vidět radost v očích zákazníka. Když k tomu přičtu mou zálibu v preciznosti a detailech, které naši zákazníci ocení, tak toto je práce, ve které jsem našel. ______________________________________ Mou náplní práce vyrobit perfektní dílo tak, abychom Vám jej následně co nejrychleji mohli namontovat.